Bize Ulaşın

Blog

Alman İmplant Markaları ve Fiyatları
İmplant tedavisi, hastaların farklı nedenlerden dolayı dişlerini kaybetmesi sonucu uygulanan bir yöntemdir. Diş implantları ile kaybettiğimiz dişlerin yerini doldurabiliriz.
Diş Dolgusu Ne Zaman Değiştirilir?
Diş dolgusu ne zaman değiştirilir sorusunun cevabı, diş dolgularının dayanıklılığı, dolgu yapılan hastanın ağız ve diş sağlığında hijyene dikkat etmesi ve dolgu yapılan dişteki dolgunun miktarına göre değişkenlik gösterir.
Astra İmplant
İmplant tedavisi, günümüzde çok fazla tercih edilen ve her geçen gün yaygın hale gelen bir yöntemdir. Pek çok insan artık daha bilinçlenip, ağız içinde bulunan sağlıklı dişlere zarar vermeden eksik dişlerin tedavisini gerçekleştirmek için harekete geçmektedir.
20’lik Diş Hangi Durumlarda Çekilmeli?
Genellikle 17-25 yaş aralıklarında kendini göstermeye başlayan 20 yaş dişlerinin, ağızda sürme şeklinde üçüncü azı dişler olarak çıkar ve çoğu zaman çekilmeleri şart değildir.
Nucleoss İmplant
Hayatınız boyunca en dikkat etmeniz gereken konu sağlıktır. “Her işin başı sağlıktır.” sözü de bunu açık bir şekilde belirtmiştir. Diş sağlığı da önemsenmesi gereken bir durumdur.
Diş Eti Hastalıkları Nelerdir, Nasıl Tedavi Edilir?
Diş eti hastalıkları, periodontal hastalıklar olarak adlandırılmaktadır. Diş eti hastalıkları toplumda en sık görülen kronik hastalıklardır.
Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bize Sorun!
Randevu Formu