Bize Ulaşın

Blog

Köprü Diş Nedir, Nasıl Yapılır?
Ağız sağlığı ve bakımı oldukça önemlidir. Günlük diş ve ağız temizliğinin düzenli olarak ve doğru şekilde yapılması gerekir.
Diş Eti Şişmesi Nedir, Neden Olur?
Diş eti rahatsızlıklarından biri diş eti şişmesidir. Farklı nedenlerden meydana gelen bu sorunun tedavi süreci oldukça önemlidir. Diş eti şişmesi...
Hamilelikte Ağız Yarası Neden Olur?
Hamilelik döneminde ağız yarası veya aftlar oldukça sık karşılanan rahatsız edici bir durumdur. Bu durum hormonal değişikliklerin, bağışıklık sisteminin zayıflamasının ve ağız hijyeninin azalmasının bir sonucu olabilir.
Aft Nedir ve Nasıl Geçer?
Aft, ağız içinde oluşan küçük, ağrılı ve yaralı lezyonlardır. Aftlar ağız mukozası, dil, yanak ve dudak gibi hassas dokularda oluşabilir.
Gece Plağı Nedir?
Gece plağı, diş hekimleri tarafından özel olarak hazırlanan bir çeşit ağız plak desteğidir. Bu plağın amacı, diş gıcırdatma ya da sıkma gibi alışkanlıklardan kaynaklanan diş aşınmasını ve ağrıyı önlemektir.
Ağız ve Diş Sağlığında Hassasiyet
Ağız ve diş sağlığında hassasiyet oldukça sık yaşanabilen bir sorundur. Dişlerde bulunan dentin tabakasının, dış etkilere karşı savunmasız hale gelmesi durumunda oluşan ağrıya diş hassasiyeti denmektedir.
Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bize Sorun!
Randevu Formu