Bize Ulaşın

Blog

Vakumlu Diş Protezi Nedir?
Vakumlu diş protezi; geleneksel yöntemlerden farklı şekilde gelişmeye devam eden teknolojiye bağlı, kişiye özel tasarımlarla çok sık şekilde tercih edilen bir yöntemdir.
Vidalı İmplant Nasıl Yapılır?
Vidalı implant; yaşanan diş kayıplarının kalıcı olarak giderilmesi konusunda, son yıllarda en fazla tercih edilen tedavi yöntemlerinden birisidir.
İsviçre İmplant Markaları
İmplant; diş tedavisinde çok sık bir şekilde kullanılan tedavi yöntemlerinin başında gelirken, İsviçre implant markaları beklentileri karşılayan çok geniş yelpazesi ile beklentileri karşılar.
Koruyucu Sporcu Plakları
Spor yaparken, öncelik olarak insan sağlığını etkili yöntemler kullanarak korumak ve güven verici tedbirler almak çok önemlidir.
Çarpık Diş Tedavisi
Çene kemikleri üzerine yerleşmesi gereken diş dizisinin, farklı nedenlerden kaynaklı olması gerekenden farklı bir dizilime sahip olmasına çarpık diş ismi verilir
Hibrit Protez Nedir, Avantajları Nelerdir?
Hibrit protezler, genellikle farklı metal alaşımlarından elde edilen alt yapı üzerine akrilik kaide ve suni dişler ya da porselen dişler kullanılarak üretilen, vida tutucu kullanılarak kişinin ağzına yerleştirilen restorasyonlar olarak kullanılır.
Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bize Sorun!
Randevu Formu