Bize Ulaşın

Tedavilerimiz

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), 0 ila 13 yaş aralığındaki çocukların ağız ve diş sağlığını konu alan anabilim dalıdır. Bu branşta uzmanlaşmış diş hekimleri ise pedodontist (çocuk diş hekimi) olarak adlandırılır.

Devamı

Ortodontik tedavi, dişlerdeki ve/veya alt ve üst çeneler arasındaki uyumsuzlukları düzelten tedavidir.

Devamı

Güzel bir gülümseme, her bireyin istediği ve hayatına pek çok avantaj sağlayan önemli bir görünüm özelliğidir.

Devamı

İmplantlar, diş kaybının yaşandığı bölgedeki çene kemiğine cerrahi olarak yerleştirilen, titanyumdan yapılmış yapay diş kökleridir.

Devamı

Subperiostal implantlar, özellikle çene kemiği yetersiz kalan hastalara uygulanan bir tedavi yöntemi olarak karşınıza çıkar.

Devamı

Kronik diş gıcırdatma olarak da bilinen bruksizm, dişlerini düzenli olarak sıkan veya gıcırdatan milyonlarca insanı etkileyen bir durumdur.

Devamı

Dijital ortodontik tedavi veya şeffaf plak tedavisi olarak da bilinen Invisalign, hastanın dişlerine özel olarak imal edilen şeffaf plaklar (aligner) kullanımı ile dişlerin ideal diziliş düzenine getirilmesi işlemidir.

Devamı

All on four uygulaması, aşırı düzeyde kemik kaybı olan hastalarda, protezin sabitlenmesi prosedürüne dayanan bir tedavi tekniğidir.

Devamı

Kişiye özel dolgu olarak da adlandırılan inlay onlay dolgular, hastalıklı olan dişlerin restorasyonunda kullanılan bir tedavi yöntemidir.

Devamı

Diş beyazlatma işlemi alanında uzman diş hekimlerinin kontrolünde gerçekleştirilen ve çok daha temiz ve güzel gülüşe sahip olmayı

Devamı

Çene ekleminde ortaya çıkan hastalıklar, beslenme sorunlarına neden olmaktadır. Bu sebeple önemli bir problemdir.

Devamı

Laminate veneer diş tedavisi, yaprak diş kaplaması olarak da bilinmektedir. Bu tedavi estetik diş tedavisi yöntemleri arasında yaygın olarak tercih edilmektedir.

Devamı

Diş hekimliğinde periodontoloji, diş eti hastalıklarını önlemeye, teşhis etmeye ve tedavi etmeye odaklanan diş hekimliği alanını ifade eder.

Devamı

Diş Çekimi, 20 Yaş Diş Çekimi, Kök Ucu Rezeksiyonu, Sinüs Lifting (Yükseltme) Tedavilerini Kapsamaktadır. 20 yaş çekimi

Devamı

Protez diş tedavisi (implant destekli protez veya implant üstü protez), implantlar tarafından yerinde tutulan bir protez diş tedavisidir. Geleneksel protezler tamamen diş etine veya dişe dayanır.

Devamı

Pulpa, dişin gelişiminden, beslenmesinden ve savunmasından sorumlu, dişe canlılık veren dokudur.

Devamı

20’lik dişler, genellikle 17 ila 25 yaşları arasında çenenin en arka kısmında çıkan dişlerdir. Yirmilik dişler kimi insanlarda çok rahat biçimde çıkarken, kimilerinde ise bazı sorunlara yol açabilmektedir.

Devamı

Kompozit dolgu, dişlerde yaşanan çatlak, çürüme, kırık ya da benzeri durumlar karşısında uygulanan tedavi yöntemidir.

Devamı

Halk arasında ayrık diş olarak da bilinen diastema, iki diş arasındaki küçük boşlukları ifade etmektedir. Diastema, iki diş arasında ortaya çıkabileceği gibi, ağızınızdaki çok sayıda dişte de görüşebilir.

Devamı

Diş minesi oldukça kuvvetli ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Buna karşın dişin en üst katmanı olan minenin de belirli bazı sınırları vardır.

Devamı

Hastalarına estetik diş restorasyonları sağlamak isteyen diş hekimleri, genellikle zirkonyum kaplamaları önermektedir. Bu kronlar, üstün dayanımı ve mükemmel estetik özellikleriyle geleneksel PFM’lere (Porselen Fused-Metal) çok daha avantajlıdır.

Devamı

Herkes, estetik ve ışıl ışıl bir gülüşe sahip olmak ister. Bu sebeple son yıllarda gülüş tasarımı ve estetik gülüş gibi uygulamalara olan ilgi artmaktadır.

Devamı

Diş hastalıkları birçok insan için büyük bir problemdir. Özellikle ciddi ve ani ağrıların yaşanması, konforunuzu minimum seviyelere indirir.

Devamı
Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bize Sorun!
Randevu Formu