Bize Ulaşın

Blog

Kemik Yetersizliklerinde İmplant Tedavisi
Diş tedavilerinde implant kullanımı eksik dişlerin tamamlanabilmesi için yapılan bir işlemdir. Kaybedilen dişlerin tamamlanabilmesi için oldukça ideal bir yöntemdir.
Hamilelikte Kanal Tedavisi
Hamile kadınların hormonal dengesinin değişmesi sebebi ile diş eti hastalığı ve dişlerinde iltihaplanmalar yaşanması çok olasıdır.
Diş Çürüğü ve Tedavisi
Diş çürüğü ve tedavisi, kısa zaman içerisinde hemen yapılmazsa çok daha büyük sorunlara yol açabilir. Diş, ağız boşluğunda yer alan ve tüketilen besinlerin sindirilmesine yardımcı olan kemiklerdir.
Diş İpi Nedir? Nasıl Kullanılmalıdır?
Diş ipi, diş fırçasının ulaşamayacağı yerlere ulaşarak, eksiksiz bir şekilde ağız ve diş sağlığımızı korumak adına düzenli olarak kullanılması gereken işlevsel bir üründür.
Hamilelikte Diş Ağrısı ve Tedavisi
Hamilelik sürecinde, değişen hormonlar ve yeme alışkanlıklarından dolayı zaten hassas olan vücut fonksiyonlarının, olası bakteri oluşumuna zemin hazırlamasından kaynaklı hamilelik döneminde diş ağrılarının artmasına neden olmaktadır.
Diş Taşı Neden Olur, Nasıl Temizlenir?
Diş taşları, dişlerin yüzeyinde sertleşmiş plak ve mineral birikintilerine verilen isimdir. Oluşan bu plakların uzun süre boyunca temizlenmemesi, diş taşı oluşumunun en temel sebebidir.
Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bize Sorun!
Randevu Formu