Bize Ulaşın

Blog

Diş İltihabı Nedir? Ne İyi Gelir? Nasıl Geçer?
Diş ve diş eti, ağız içinde oluşan diş iltihabı durumunda bu sorunlardan en fazla etkilenen kısım olarak bilinir. Yemek sonrasında rutin bir şekilde fırçalanmayan dişler, tükürükle birleştiğinde diş etinde oluşan iltihaplanmalara ve diş taşı oluşumuna neden olur.
Diş Eti Ağrısı Neden Olur? Nasıl Geçer ve Ne İyi Gelir?
Diş eti ağrısı, dişi çevreleme işlemini yapan dokuların iltihaplanması sonucunda ortaya çıkar. Diş eti ağrısı ve buna bağlı diş eti şişmesi ağız ve diş sağlığı problemlerine, bakteriyel enfeksiyonların varlığına işaret eder.
Sinüs Lifting
İmplant uygulamalarında sinüs liftingin önemi çok büyüktür. Üst çenenin hemen yukarı kısmında yer alan maksiller, sinüs bölgesinde azı dişlerin yakınında bulunan anatomik olan hava boşluklarına sinüs denmektedir.
Ayrık Diş Tedavisi Nedir? Nasıl Yapılır?
Ayrık diş diğer bir adı ile diastema dişlerin arasında boşluk anlamına gelmektedir. Bireyin gülümsemesini olumsuz yönde etkileyen özellikle üst dişlerde görülebilen bir sorun olarak bilinmektedir.
Estetik Diş Hekimliği
Estetik diş hekimliği, günümüzde teknolojik gelişmelerinin artmasından sonra diş hekimliğinde birkaç branş bir araya gelerek yapılan uygulamaların birleştiği bir daldır.
Gummy Smile
Gummy smile diğer bir adıyla diş eti gülümsemesi, gülerken veya konuşurken diş etlerinizin normalden fazla görünüyor olması anlamına gelmektedir.
Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bize Sorun!
Randevu Formu