Bize Ulaşın
Türkçe English عربى

Hakkımızda

Dentaliva Diş Kliniği 2012 yılında İstanbul’un modern semtlerinden biri olan Başakşehir’de sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına “Herkes Gülsün Diye” sloganıyla faaliyete başlamıştır. Konforu ve memnuniyeti ön planda tutarak işinde profesyonel olmanın yanı sıra; disiplinli, güler yüzlü personeliyle hastalarına rahat ve huzurlu bir ortam sağlamayı deneyimli ve uzman hekimleriyle kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Her kitleye ve ihtiyaca hitap etmek amacıyla hizmetine 8 yıldır aralıksız devam eden Dentaliva Diş Kliniği uzman kadrosu ve son derece motive ekibiyle büyümeye devam ediyor. Bu bağlamda ‘‘Özel Avcılar Dentaliva Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ 2.şubemizi açtık. Avcılar şubemiz 5 katlı olup konforunuzu sağlamak adına 7 hasta üniti, kadın-erkek mescidi, bebek emzirme odası, çocuk oyun alanı gibi pek çok imkanlarla sizlere en iyi konforu sağlıyor.

Dentaliva Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak verdiğimiz hizmetler;

Ortodontoloji, Invisalign tedavisi (Telsiz ortodontik tedavi), İmplantoloji, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Periodontoloji (Diş eti tedavileri), Protez Diş Tedavisi, Eklem Tedavisi, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), Gülüş Estetiği, Laminate Veneer (Porselen Lamina Diş Tedavisi), Zirkonyum, Inlay – Onlay Estetik Dolgular, Beyazlatma, Endodonti (Kanal tedavisi)

Dentaliva Diş Kliniği Avcılar şubemiz Pazartesi den Cumartesiye, Başakşehir şubemiz ise haftanın 7 günü 09:00-22:00 saatleri arasında  gündüz ve gece olmak üzere 17 hekim ile hizmet vermektedir.

Bünyemizde kurduğumuz ‘’Dentaliva Akademi’’ ile aylık periyotlarda ekibinin mesleki ve kişisel kariyerine katkıda bulunmak adına alanında profesyonellerden kıymetli eğitimler alarak sizlere daha iyisini sunmaya devam etmektedir…

Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bize Sorun!

RANDEVU ALIN